Art&Wine

Art&Wine

19/06 2019

18 червня у фенешенебельному житловому комплексі міста Києва SkyLine Residences відбулась світська подія - Art&Wine. Приводом для її проведення стали участь українських художниць у Венеціанському бієнале та щорічна міжнародна експозиція ISaloni 2019, що нещодавно пройшла у Мілані. Організаторами події виступили Spivakovska ART:EGO gallery, інтер’єрний онлайн шоурум ENRE та монобрендовий бутік  La Perla Home.

Події вечірки

Art&Wine проходила у формі закритої вечірки – виставки з презентаціями її організаторів. Так Ліка Співаковська розповіла про майстринь, роботи яких були спочатку виставлені на критику та щиру оцінку європейських суддів у павільйоні Palazzo Zenobio. А вже 18 червня їх побачили відвідувачі Art&Wine.

art&wine
art&wine
art&wine
art&wine

Євгенія Херувімова, засновниця інтер’єрного онлайн шоуруму ENRE, під час своєї презентації поділилася думками щодо сучасних тенденції на ринку інтер’єрного дизайну, які продемонстрували найвідоміші світові бренди-виробники меблів, ламп та декору під час міланської виставки ISaloni 2019. Було цікаво почути думки щодо того, як саме українці сприймають нововведення і що саме знаходить відгук серед наших співвітчизників.

art&wine
art&wine

Марина Ерверді, дуже емоційно представила продукцію італійського бренду La Perla, в якості і розкішному дизайні виробів якого можна було пересвідчитися на власні очі. Адже вечірку Art&Wine проводили в розкішних апартаментах 20-го поверху SkyLine Residences, в інтер’єрі яких було достатньо домашнього текстилю La Perla. Від декоративних подушок та ковдр, до постільних комплектів та рушників із банними халатами.

Art&Wine
Art&Wine
Art&Wine
Art&Wine

Гості Art&Wine

Не зважаючи на те, шо вечірка була закритого типу, її відвідало багато відомих людей. Зокрема Ірина Горова, Володимир Нечипорук, Ірина Данілевська, Яна Алтухова, Лана Кауфман, Катя Любчик, Ольга Торнер, Валентина Григор'єва, Олена Івченко, Ксюша Павлюкова, Марія Яслинська, Людмила Тагієва, Lilu, Анфіса Касс, Юлія Міхно, Софія Мілано, Ірина Варагаш та багато інших.

Art&Wine
Art&Wine
Art&Wine
Art&Wine

Інформаційну підтримку забезпечили журнал ID.INTERIOR design, інтернет-портал OREST, журнал ROYAL DESIGN, портал JetSetter.ua, портал MainCream.com, портал ArtNews.one.

Art&Wine

Приємний присмак розкоші підтримували вина та напої від ТМ «Вина Мира» та SanBenedetto. Чарівна атмосфера свята та дуже популярна фотозона були створені вмілими та талановитими спеціалістами студії 13th month. Яскраві та емоційні світлини забезпечив фотограф Рома Горбун.

Art&Wine
Art&Wine

Останні новини

Аромати для дому
23/12 2019

Все, що ми любимо, має свій запах. Мама – ледь вловимий аромат парфумів, книги – друкарську фарбу, машина – запах

Час дарувати подарунки
17/12 2019

Свята наближаються, а з ними і час дарувати подарунки. Адже це більше, ніж просто традиція. Кожен подарунок – це прояв

Колір Pantone 2020
11/12 2019

Кілька днів тому інститут Pantone традиційно оголосив колір наступаючого року. Але очікувана професіоналами ринку подія принесла ще кілька сюрпризів, яким

Давайте знайомитися!

Підпишіться на розсилку La Perla Home Ukraine і першими отримаєте доступ до знижок.

Партнери La Perla Home Ukraine
закрити
Start typing to see products you are looking for.
-->

Кошик

закрити
Sidebar Scroll To Top