Колір Pantone 2020

Колір Pantone 2020

11/12 2019

Кілька днів тому інститут Pantone традиційно оголосив колір наступаючого року. Але очікувана професіоналами ринку подія принесла ще кілька сюрпризів, яким бренд La Perla Home дуже радий. Так колір Pantone 2020 був оголошений як класичний синій, який відповідає відтінку 19-4052. Але до нього ще презентується цілий ряд нововведень для цієї події. Мова про звуки, аромати, тканини і навіть смак, які відображають по суті майбутній популярний відтінок. Трендовий колір покликаний дарувати спокій. У його завдання входить знімати тривожні настрої. І цій же меті служать і всі представлені з ним в асоціативному ряді елементи.

Колір Pantone 2020

Постільний комплект Trechento -
колір Pantone 2020

Для бренду La Perla Home вибір інституту Pantone для 2020 року став знову справжнім подарунком. І з багатьох причин. По-перше, звичайно, тому що в колекціях бренду вже є продукція в такому кольорі. І мова, наприклад, про чудовий комплект постільної білизни Trechento. Однотонний сатин з 100% бавовни з щільністю 300 ниток на см2. Це саме та білизна, яка не тільки виглядає ідеально завжди, але ще й має ряд приємних бонусів для господині. Вона не буде зім'ята після прання. Вона створена, щоб дарувати максимально комфортні відчуття для тіла. Вона стоїть на охороні вашого приємного сну.

Колір Pantone 2020

Домашні тапочки Pernula

Не дарма давним давно вважається, що синій - це чоловічий колір. А рожевий - істинно жіночий. І поєднуються ці коліри чудово. У цьому можна переконатися на прикладі домашніх тапочок Pernula від La Perla Home. Це безумовний лідер по завоюванню і жіночих, і чоловічих сердець. І якщо щодо жіночої половини все зрозуміло. Як можна встояти перед такою позамежною пухнастістю? То і з чоловічою цілком логічно: ніжки улюбленої жінки в таких капцях виглядають неймовірно спокусливо.

Колір Pantone 2020

Домашні тапочки LA PERLA HOME SET IMPANTO TACCO

Чоловічі домашні тапочки LA PERLA HOME SET IMPANTO TACCO синього кольору не потребують обгрунтування, чому вони в тренді. І вони в тренді аж ніяк не тільки завдяки вибору інституту Pantone. Їх популярність обумовлена якістю, яке забезпечує бездоганна репутація та багаторічний досвід роботи майстрів бренду.

Колір Pantone 2020

Піжами LA PERLA HOME 51202 і 51932

Найбільші модники - це діти. І іноді вони навіть про це і не здогадуються. Адже про цей аспект піклуються їхні батьки. А бренд La Perla Home допомагає їм в цьому. У колекціях дитячого текстилю, звичайно, дуже багато продукції для хлопчиків в синьому кольорі. Ми вибрали до вашого уваги дві чарівних піжами, які не тільки сподобаються малюкам, але і стануть відображенням їх інтересів або мрій. У моделі 51202 в якості принта красується друг людини пес-барбос, а модель 51932 виконана в морському стилі для тих, хто мріє про море.

Колір Pantone 2020

Домашні халати і текстиль для ванної

З синім кольором ще дуже добре поєднується білий. Завдяки йому насичений синій починає грати переливами, а білий здається не просто білим, а білосніжним. До поданої вище продукції в трендовому кольорі ми пропонуємо банні халати і текстиль для ванної в білому відтінку. Ідеальний комплект для тих, хто вважає за краще бути сучасним.

Останні новини

Марина Ерверді про магазини La Perla Home Ukraine в інтерв’ю L’OFFICIEL
12/04 2020

Про кроки, які треба пройти, якщо бізнес з чистого аркуша, і багато іншого в інтерв'ю L'OFFICIEL розповіла СЕО бутиків La Perla Home Ukraine Марина Ерверді.

Аромати для дому
23/12 2019

Все, що ми любимо, має свій запах. Мама – ледь вловимий аромат парфумів, книги – друкарську фарбу, машина – запах

Час дарувати подарунки
17/12 2019

Свята наближаються, а з ними і час дарувати подарунки. Адже це більше, ніж просто традиція. Кожен подарунок – це прояв

Давайте знайомитися!

Підпишіться на розсилку La Perla Home Ukraine і першими отримаєте доступ до знижок.

Партнери La Perla Home Ukraine
закрити
Start typing to see products you are looking for.
-->

Кошик

закрити
Sidebar Scroll To Top