Історія створення

Для багатьох компаній, що працюють не тільки в сфері домашнього текстилю, одним із пріоритетних завдань є досягнення балансу в питаннях з’єднання якості і зручності, розкоші та ідеального стилю. Поєднання двох італійських брендів La Perla і Fazzini призвело до появи нового бренду La Perla Home, який створює чудові колекції домашнього текстилю. Досвід кожної з компаній, що нараховує не одне десятиліття, а також традиції італійських майстрів, що передаються від покоління до покоління, привів до того, що La Perla Home Collection з гордістю уособлює найкраще з того, що Made in Italy.

Зараз в лінійці компанії La Perla Home Collection можна знайти:

текстиль для спалень: розкішні постільні комплекти, декоративні подушки, покривала і пледи.
продукцію для дому та ванної: рушники, рушники з капюшонами, банні халати, домашні капці, килимки.
текстиль та білизну для всієї родини: халати і піжами для дітей, нижню білизну, ажурні колготи і панчохи, прикрашені витонченим мереживом.

У кожній моделі продукції La Perla Home можна відзначити той самий ідеальний баланс розкоші, якості, зручності і стилю. Саме це дозволяє бренду утримувати лідируючі позиції на світовому ринку.

Для виробництва постільної білизни і домашнього текстилю використовуються тільки високоякісні матеріали. Шовк, сатинований бавовна, шерсть, кашемір – це натуральні тканини, приємні на дотик і такі, що прекрасно сприймаються організмом. Майстри зі світовим ім’ям, які розробляють дизайн, кілька етапів перевірки якості, ручне виробництво – це лише мала частина переваг, які формують неповторний шарм La Perla Home.

La Perla Home Collection – це вибір найкращих. Тому до кожного клієнта у нас дійсно індивідуальний підхід. Лімітовані колекції гарантують найбільш можливу унікальність кожної речі. Ідеально продумані колірні рішення забезпечують гармонійне поєднання з інтер’єром будь-якого стилю: від класичного до сучасного. Спектр від пастельних до контрастних яскравих кольорів – це можливість задовольнити будь-які смаки наших покупців. Додатковий бонус: кожна наступна колекція La Perla Home прекрасно поєднується з попередніми.

Особливою гордістю бренду La Perla Home є гарантія захисту навколишнього середовища. І продукція бренду, і виробництво забезпечують збереження нашої чудової планети.