Марина Ерверді про магазини La Perla Home Ukraine в інтерв’ю L’OFFICIEL

Марина Ерверді про магазини La Perla Home Ukraine в інтерв’ю L’OFFICIEL

12/04 2020

Про те, чи можна почати свій бізнес просто з відчуття, що філософія фабрики-виробника співзвучна з власною. Про кроки, які треба буде пройти, якщо бізнес будується з чистого аркуша. Про те, які труднощі можуть виникнути, як їх вдало подолати, де можна знайти міцну підтримку і цінні знання та рекомендації, а подекуди і трошки іронічний стимул на подальший розвиток. Про те, що означає для сучасної бізнес-леді сім'я. Про все це в своєму інтерв'ю журналу L'OFFICIEL розповіла СЕО монобрендових бутиків La Perla Home Ukraine Марина Ерверді.

Марина Ерверді про магазини La Perla Home Ukraine в інтерв'ю L’OFFICIEL

На підтвердження слів про те, що сімейна підтримка далеко не порожні слова, служать не тільки зроблені для журналу сімейні фотографії клану Ерверді. На, яких, до речі, видні щира і сильна любов як батьків, так і дочок. Але найвагомішим аргументом є успішна робота в Києві та Дніпрі бутиків La Perla Home Ukraine. Марині в повній мірі вдалося не тільки реалізувати власну мрію: подарувати українським покупцям можливість придбання високоякісного преміального італійського текстилю, а й поступово розвивати цей напрямок на території України.

Жіночий підхід у формуванні стилю, корпоративної культури бутиків La Perla Home Ukraine зіграв не останню роль. Саме тому шопінг в цих магазинах перетворюється на справжнє свято. А кожна покупка відчувається, як подарунок. У сервісі бренду передбачені деталі і можливості, про які може подумати тільки жінка. Наприклад, виїзна примірка. Адже це так важливо, подивитися, наскільки підібрані варіанти текстилю будуть поєднуватися з інтер'єром спальні або ванної кімнати. І часто, саме такий стиль продажів дозволяє клієнтам не тільки відчувати себе значущими для компанії, але і залишатися максимально задоволеними отриманими придбаннями.

Марина Ерверді про магазини La Perla Home Ukraine в інтерв'ю L’OFFICIEL

Ми знаємо, що знаходимося ще на самому початку шляху, і в наступному інтерв'ю для преміального глянцю у Марини буде ще більше історій і надихаючих інсайтів. А поки що запрошуємо почитати зі сторінок журналу L'OFFICIEL про те, як бренд La Perla Home з'явився в Україні і що для цього зробила Марина Ерверді.

Останні новини

Аромати для дому
23/12 2019

Все, що ми любимо, має свій запах. Мама – ледь вловимий аромат парфумів, книги – друкарську фарбу, машина – запах

Час дарувати подарунки
17/12 2019

Свята наближаються, а з ними і час дарувати подарунки. Адже це більше, ніж просто традиція. Кожен подарунок – це прояв

Колір Pantone 2020
11/12 2019

Кілька днів тому інститут Pantone традиційно оголосив колір наступаючого року. Але очікувана професіоналами ринку подія принесла ще кілька сюрпризів, яким

Давайте знайомитися!

Підпишіться на розсилку La Perla Home Ukraine і першими отримаєте доступ до знижок.

Партнери La Perla Home Ukraine
закрити
Start typing to see products you are looking for.
-->

Кошик

закрити
Sidebar Scroll To Top