La Perla Home Ukraine не гарантує, що наші послуги безпомилкові, надійні або будуть працювати безперервно. Ми працюємо за принципом «as-is».

У тій мірі, в якій це дозволено чинним законодавством України, La Perla Home Ukraine виключає будь-яку відповідальність за будь-які прямі або непрямі збитки або збиток, понесені будь-яким користувачем сайту laperlahomeukraine.com у зв’язку з нашими послугами або товарами або в зв’язку з використанням, неможливістю використання або результатами використання наших послуг та/або товарів, будь-яких сайтів по посиланнях на сайті laperlahomeukraine.com або пов’язані з ними, а також будь-які матеріали, розміщені на сайті laperlahomeukraine.com. Ці збитки і шкода включають, але не обмежуються цим, втрату доходу, втрату прибутку або розірвання контрактів, втрату заощаджень, втрату даних, втрату goodwill, втрату доступу до будь-якого веб-сайту або будь-які збитки в процесі використання послуг.

Нічого в умовах надання послуг та/або продажу товарів сайтом laperlahomeukraine.com не повинно виключати або обмежувати нашу відповідальність за шахрайство, смерть або тілесні ушкодження, викликані нашої недбалістю, або будь-який іншу відповідальності, яка не може бути виключена або обмежена відповідно до чинного законодавства України.

Користувач сайту laperlahomeukraine.com погоджується захищати, відшкодовувати і убезпечити La Perla Home Ukraine, співробітників La Perla Home Ukraine, підрядників La Perla Home Ukraine, посадових осіб, директорів і агентів від усіх зобов’язань, претензій і витрат, пов’язаних з неправильним використанням послуг та/або товарів La Perla Home Ukraine.

Служби на сайті La Perla Home Ukraine можуть містити посилання на сторонні веб-сайти і сервіси. La Perla Home Ukraine не несе відповідальності за зміст, умови та положення або політику конфіденційності сторонніх веб-сайтів.

La Perla Home Ukraine рекомендує користувачам бути уважними, коли вони залишають сайт La Perla Home Ukraine, а також читати умови використання та положення про конфіденційність сайтів, які збирають персональну інформацію.